Neden bu eğitimi almalıyım?
Türkçeyi Doğru Konuşma tekniklerinin yer aldığı bu eğitim; mesleği ve yaşı ne olursa olsun hepimizin ihtiyacı olduğunu, doğru sandığımız ancak dilimize geçen yabancı kelimeleri yanlış telaffuz etmeden kaynaklanan yanlış ifade biçimlerini bize göstermektedir.
Anlama için iyi bir dinleyici olmayı iyi bir dinleyici için de iyi bir konuşmacı olmayı hedefleyen eğitimin amacı; iletişimi kuvvetli bireylerin hem özel hem de iş yaşamalarında doğru iletişimle özgüven kazanmalarını ve ikna etme faktörlerini doğru yöneterek başarıyı elde etmelerini sağlamaktır.

Eğitimin konu başlıkları:
– Türkçeyi Doğru Telaffuz Etme
– Nefes Teknikleri
– Beden Dili
– Hitabet
– Topluluk Önünde Konuşma
– Sunum Teknikleri
– Etkili İletişim
– İkna Etme Faktörleri

Eğitim Süresi: 4 saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.

– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER EĞİTİMLERİNİ DE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.