Bu eğitimi neden almalıyım?
Kişisel gelişim alanlarının temelini oluşturan “Diksiyon Eğitimi”yle başlayan bu eğitimde iletişimin en etkin anahtarı dilin öneminden ve günümüz Türkçesi’ne yön veren İstanbul Türkçesi’nden söz edeceğiz.
Türkçeyi doğru telaffuz etmek için farkındalık oluşturacak çevremizde doğru konuşma örneklerini vereceğiz.
“Vurgu”, “Tonlama” ve “Beden Dili” ile her birey kendi tavrını oluşturması gerektiğini öğrenerek, hangi yaşta ve meslekte olursa olsun her ortamda fark edilmek, konuşmasıyla itibar edinmek gibi önemli özellikler kazanacaktır.
Hem özel hem iş yaşamınızda daha etkin bir iletişim kurmak, öz güven ile toplum içinde daha rahat ve etkili konuşmak için bu eğitimin size mutlaka katkısı olacaktır.

Eğitimin konu başlıkları:
– Dilin Önemi
– İstanbul Türkçesi
– Türkçeyi Doğru Telaffuz Etme
– Doğru Nefes Teknikleri
– Ses Olayları
– Dil Bilgisi Kuralları
– Vurgu
– Tonlama
– Beden Dili

Eğitim Süresi: 4 saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.

– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER EĞİTİMLERİNİ DE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.