Neden bu eğitimi almalıyım?
Bu eğitim çok renkli bir mesleğin ve yaşanmışlıkların hikayesinin yer alacağı, iletişimin bir bilim olarak konuşulacağı, deneyimlerin paylaşılacağı konuları kapsıyor. Hangi mesleği yapıyor olursanız olun, doğru yapmanız gereken ilk şey ,”etkili iletişimdir. Ertekin eğitiminde, iletişimin kodlarını 22 yıllık meslek tecrübesi, bilgi birimi ve deneyimlerini birleştirerek paylaşıyor:

“Hayat oturduğumuz yerden hiç birimize başrol vermiyor. Harekete geçip, sahneye çıkmayı öğrenmek gerekiyor ve sahneye çıktığınızda başrolü iyi oynamazsanız, seyirci sizi alkışlamıyor. Etkili bir başrol için; Hazır mıyız?”

Sema Kumru Ertekin

Eğitimin konu başlıkları;
– Etkili iletişim sanatı ve özgüven
– İletişimde şahane akışı
– Birbirimizi dinliyor muyuz?
– Etkili iletişim nasıl olmalı?
– İletişimde iktidar kurma savaşları
– Doğru iletişimle hayat nasıl güzelleştirilir?
– İletişim ve nezaket
– Karşınızdakine doğru mesajları vermenin yolları…”

Eğitim Süresi: 4 saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.

– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER EĞİTİMLERİNİ DE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.