Bu atölye çalışmasına neden katılmalıyım?
Siz de birçoğumuz gibi, kendinizi sadece bir kişi olarak mı görüyorsunuz, ya gerçek, hiç sandığınız gibi değilse, arkanıza, geriye doğru baktığınızda, kimlerin olduğunu bilmek istemez misiniz? Yaşadığınız sorunların tamamlanmak için bugün sizin kuşağınızda devam ettiğini, köklerinin ise bazen hiç tanımadığınız bir aile büyüğüne ait olabileceğini hiç düşünmüş müydünüz?  Size miras kalan bu sorunları ya da döngüleri dönüştürmediğiniz, iyileştiremediğiniz de, kime ya da kimlere miras olarak bırakacağınızı merak ediyor musunuz? Kimliğinizin oluşmasında annenizin ve anneniz üzerinden babanızın size ve hayatınıza yansımalarını öğrenmek istemez misiniz? Bu ve daha benzeri birçok sorunuzun cevabını merak ediyorsanız atölye çalışmamıza bekleriz.

Atölye çalışmasının konu başlıkları
Konstelasyon (Aile Dizimi) nedir?
Konstelasyonun (Aile Diziminin) tarihçesi ve kökleri
– Konstelasyon çalışmaları nasıl yapılır ve kimler faydalanabilir?
– Sistem nedir, kaç türlü sistem vardır, sisteme kimler dahildir?
– Alma-verme dengesi
– Yardım etmenin ilkeleri
– Anne-çocuk, baba-çocuk ilişkisi
– Annenin babaya bakışı, babanın anneye bakışı
– Kürtajların, ölü doğumların ve kayıp çocukların sisteme etkileri

Eğitim Süresi: 4 saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.

– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER EĞİTİMLERİNİ DE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.