Neden bu eğitimi almalıyım?
Bu eğitinde; mal veya hizmet üreten, özel veya kamuya ait, kâr veya hizmet amaçlı tüm şirket, kuruluş ve organizasyonlardaki ekip yöneticilerine veya yönetici adaylarına, “lider yaklaşımlı yöneticilik becerileri “ kazandırılmakta ve bu yetkinliklerin ekip verimliliği ve organizasyon kârlılığını artırmada nasıl kullanabileceği öğretilmektedir. Eğitim; liderliğe ve “lider yaklaşımlı yöneticiliğe” ilişkin temel kavramların anlatıldığı “teorik”, ve “vaka bazlı” interaktif atölye modülleri içeren “uygulamalı” bölümlerden oluşmaktadır.

Yaşar Hüseyin Şan

Eğitimin konu başlıkları:
– Liderlik kavramı
– Kişinin kendisine liderlik etmesi
– Yönetici ve lider kavramları
– Lider yaklaşımlı yöneticilik
– Liderlik tarzları
– Takım ve ekip kavramları
– Ekip liderliği
– “Vaka temelli” atölye çalışması

Eğitim Süresi: 4 saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.

– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER EĞİTİMLERİNİ DE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.