YAŞAR HÜSEYİN ŞAN KİMDİR?
Bilişim, Medikal Cihazlar, Mekanik Tesisat (HVAC) Madeni Eşya Üretimi, Fabrika Kurulumu alanlarında faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerde çalışarak edinilmiş geniş bir iş ve ekip yönetimi deneyimine sahiptir.

Mühendis olarak başladığı profesyonel yaşamına; Ürün Yönetimi, Satış ve Pazarlama departmanlarının değişik kademelerinde çalışarak devam etmiş ve son 15 yılda üst düzey yöneticilik ve liderlik pozisyonlarında çalışmıştır.

Çalıştığı global şirketlerin; Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Güney Avrupa ve Uzak Doğudaki organizasyonlarında “üst düzey şirket ve proje yöneticisi” olarak görev almıştır.

Profesyonel hayatı boyunca; Satış, Pazarlama, Yönetim ve Liderlik konularında yurt içi ve yurt dışında eğitimler almış; muhtelif kişi ve organizasyonlara;  Değer Temelli Pazarlama ve Satış, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Ekip Liderliği, Durumsal Liderlik konularında seminer ve eğitimler vermiştir.

Şan, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden “Elektrik Mühendisliği “  İstanbul Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisans (MBA) ve Academy Of Executive Coaching (AoEC), Londra-İngiltere’den “Yönetici Koçu” dereceleri almıştır.

Anadili Türkçenin yanında ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

LİDERLİK  BECERİLERİ  KAZANDIRMA VE GELİŞTİRME  ATÖLYESİ EĞİTİMLERİ

21’inci yüzyılın rekabetçi ortamında ticari veya sosyal amaçlı tüm şirket ve organizasyonlar için varolmak, “sürdürülebilir büyüme ve gelişmeye” endekslenmiştir. Böylesi başarılı sonuçların alınabilmesi için tüm süreçlerin vizyoner bir bakışaçısıyla ele alınması ve yönetilmesi gerekir ki bu da ancak “etkili liderlikle” mümkündür.

“Etkili Liderlik”; olanak ve koşullardan bağımsız olarak fark yaratma becerisidir. Diğer bir ifadeyle; potansiyelin sonuç odaklı ve maksimum verimlilikle kullanılmasını sağlama becerisidir. Liderlik Becerileri Geliştirme Eğitimlerimizin amacı; kişilere, yöneticilere ve yönetici adaylarına bu türden vizyoner bakış açıları kazandırmaktır.

Liderliği ve “lider aklaşımlı süreç yönetimi” yaklaşımını kişisel ve iş hayatına rehber yapmak isteyen tüm katılımcıların beklentilerini karşılamayı amaç edinen eğitimlerimiz, üç ayrı seviyede yürütülmektedir.

PLANLANMIŞ EĞİTİMLER