Neden bu eğitimi almalıyım?
Kurumun hedeflerini net bir şekilde çalışanlarına iletmelerini sağlarken, çalışanların da kendileri hakkında yepyeni bir farkındalıkla aynı hedeflere yönelmesi gerekir.  Bu nedenle de çalışanlar, yöneticiler, idareciler ve benzerleri ile ilişki oluşturma ve bu ilişkiyi sürdürme anlamına gelen iç iletişim, çalışanların işlerine, arkadaşlarına veya şirkete yönelik tutum, davranış ve duyguları ve duyarlılıkları önemli hale gelir. Bu eğitim ile çalışanların kültürlenmesi ya da kültür ve değerlerini içselleştirmelerini ve anlamalarını sağlamak, birlikte iş yapma için ortak fikir üretme becerisinin geliştirilmesi ve iletişim yollarının açılması, oOlumlu ve Olumsuz Geribildirim konusunda teknik farkların fark edilmesi ve iletişim sürecinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi ile kurumsal çatışmaların daha kısa zamanda ve kolay çözümlenebilmesi ve böylece çatışmaları çözmek için harcanan kurumsal zaman ve verim kaybının ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.

Nergis Bozyiğit

Eğitimin konu başlıkları:
– Kurum içi iletişim dinamikleri
– İç iletişim nedir? Kurum için neden önemlidir ?
– İş sonuçlarına, iş süreçlerine ve kurum performansına etkileri nelerdir ?
– İletişim türleri ve yöntemleri
– İletişim engelleri ve iletişim çatışmalarını yönetme
– Kurum içi iletişim kanallarının oluşturulması
– Takım çalışması iletişimi
– Kurum içi iletişimde çatışma yönetimi
– Kurum içi çatışma ve çatışma süreci
– Çatışma sürecinde davranış biçimleri
– Kurum içi iletişimi geliştirmeye yönelik öneriler

Eğitim Süresi: 4 saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.

– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER EĞİTİMLERİNİ DE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.