Bu eğitimi neden almalıyım?
Hepimiz bu nasılsın sorusunun artık gerçekten sorulmasını istiyoruz. Bu soruyu soran kişi cevabı da umursasın istiyoruz. Bu soruya her gün birkaç kez cevap veriyoruz ve verdiğimiz cevaplar pek de iç açıcı olmayabiliyor. Bu soruyu ben kendime sorsaydım ve cevabını gerçekten merak etseydim neler çıkardı? Ya bu cevaplar benim kaderim değilse? Ben nasıl olduğumla ilgili gücü ve sorumluluğu elime alırsam bunun hayatıma katkıları neler olur? Bence de daha mutlu olmayı hak ediyorsunuz. Sağlığım başta olmak üzere tüm hayatımın kalitesini artıracak bu bilgileri iple çekiyorum dediyseniz sizi bekliyoruz.

Fatma Türktekin

Eğitimin konu başlıkları
– İnsan ne ile çalışır, yakıtımız ne?
– Frekanslar
– Frekansı yükseltmenin hediyeleri
– Gemi nereden su alıyor?
– Nasıl hissetmek istiyorum?
– Ya bu sizin elinizdeyse
– Zihnin 4 durumu
– Mutluluğun formülü

Eğitim Süresi: 4 saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.

– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER EĞİTİMLERİNİ DE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.