FATMA TÜRKTEKİN KİMDİR?
17 Temmuz 1971 yılında Hollanda’nın Rotterdam şehrinde dünyaya geldi. İlkokulu Hollanda’da, ortaokul ve liseyi Kayseri İmam Hatip Lisesinde okudu. Üniversite Eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’nde, ardından Erciyes Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı.

Hem devlet okullarında hem de özel okullarda İngilizce Öğretmeni olarak görev yaptı. Hiçbir zaman sadece İngilizce öğreten, dersini verip çıkan bir öğretmen olamadı. Öğrencilerinin nasıl hissettikleri, mutlu olup olmadıkları ile hep ilgili oldu, öğrencilerine ilham olmaya çalıştı. Bu sayede muhteşem başarı hikâyelerine de tanık oldu.

Ailesine daha çok yardımcı olabilmek için çıktığı yolculuk onu tutkuyla yaptığı yeni mesleğine Yaşam Koçluğuna taşıdı. Hem Türkiye’den hem de yurt dışından Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, NLP, EFT, Access Bars gibi eğitimler aldı. 2017 Haziran’ında öğretmenliği bırakarak tam zamanlı Yaşam Koçu ve Yazar olarak kariyerine devam etme kararı aldı. Bu kararından kısa süre sonra Uluslararası Bestseller Yazarı oldu. Üç farklı ülke ve dinden kadının bir kitapta buluştuğu “Take a Cup” çok ilgi gördü. 2017 Ekim’de Amazonda yayınlandı ve ABD, Kanada, Almanya, Fransa, Japonya ve İngiltere’de birinci olarak Uluslararası Bestseller unvanı aldı. Çevirisi Fatma Türktekin tarafından yapılmakta olan kitap, 2020 de raflarda yerini alarak Türk okurlarla buluşmaya hazırlanıyor.

İki çocuk annesi, 23 yıllık evli bir kadın olan Fatma Türktekin içinizden biri. Sunduğu hizmetlerin hepsinin ortak bir amacı var: İnsanları vizyonlarıyla buluşturmak, bu hayatı daha mutlu ve verimli yaşamalarına yardımcı olmak.

PLANLANMIŞ EĞİTİMLERİ