Neden bu eğitimi almalıyım?
Stresten kaçamazsak da stresi kontrol etmek mümkün. Stres sizi değil siz stresi yönetin. Günlük hayatta da iş yaşamında da bireyi olumsuz etkileyen stresi nasıl yönetebileceğinizi “Stres Yönetimi Eğitimi” sayesinde öğreneceksiniz. Öfkenizi yöneterek daha mutlu olmak için tavsiye ve teknikleri öğrenerek hayatınızda yeni bir sayfa açın.
Stres hayatımızın kaçınılmaz bir parçasıdır. Günümüzde toplumda en yaygın olarak kullanılan bir kelimedir. Stres her yaştan ve her meslekten kişiyi etkileyebilir. Stresten her zaman kaçamayız ancak stresi kontrol altında tutmak mümkün.

Bu eğitime neden katılmalısınız?
Çünkü;
– Potansiyelinizi açığa çıkarırsınız
– Yüksek performans seviyesine ulaşırsınız
– Özgüveniniz ve yaratıcılığınız artar
– Daha mutlu ve pozitif olursunuz

Fatih Altınağaç

Bu eğitim size ne sağlayacak?
– Stresin gerçekte ne olduğunu belirleyin
– Stresin işaret ve sonuçlarını tanımak
– Yaygın stres kaynaklarına verilen tepkileri keşfedin
– Stresi etkileme ve kontrol etme yeteneğini belirleyin
– Stresi yönetmek için en iyi teknikleri ortaya çıkarın

Kimler katılmalı?
Stresin olumsuz etkisini hisseden ve stresi hem çalışma ortamlarında hem de kişisel yaşamlarında daha etkili bir şekilde ele almayı öğrenmek isteyen herkes. Eğitimin adını “STRES YÖNETİMİ” eğitimi de koyabiliriz ama klişe duracak diye değiştirdim. Fazlalıklardan kurtulmak noktasındaki kasıt aslında sorunları kendi kendimize yaratmakta usta canlılarız. Her şeyin bir tık fazlasına sahip olma arzusu aslında bir “FAZLALIK” arayışı bizi temelinde strese taşıyor.  Fazlalıklardan kurtulamıyoruz da hayatımızın her evresinde var. Peki bu fazlalıklarla nasıl başa çıkabiliriz ona bakıyoruz.

Eğitimin konu başlıkları:

– Stresin belirtileri
– Örgütsel Stres Faktörleri
– Fiziki Mekan ve Çevre Şartları
– Stresi Yönetebilme
– Gevşeme Teknikleri
– Problem Çözme Aşamaları
– Rol-Play ve Örnek Olay Uygulama

Eğitim Süresi: 4 Saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.
– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER ATÖLYE EĞİTİMLERİNE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.