Bu eğitimi neden almalıyım?
Bir insanı tanımak kolay değildir. Bazen kendimizi bile tanımakta zorlanırken yeni birini tanımak noktasında sıkıntı çektiğimiz muhakkaktır. Tam tanıdım derken bir anda o tanıdığınız kişi başka birine dönüşür. Bu nedenle karşınızdaki kişinin size uygun bir partner olduğunu anlamanız adına kullandığınız “hisleriniz” size her zaman doğru sonuç vermeyebilir. “Aşık olmak mı? Aşık atmak mı?” eğitim programı ile hem bu ikileme düşmekten uzaklaşacak hem de daha sağlıklı ilişkiler kurabileceksiniz. İnsanların birbirlerini anlamaları doğru dinleme teknikleri mümkün ancak hayatınıza dahil ettiğiniz partner sizin için doğru kişi mi?
Sadece dinlemek yeterli mi? Beraber olmak istediğiniz partnerin sizinle beraber olmasını sağlayan koşullar nedir? Gibi daha bir çok soruya ışık tutacak aynı zamanda teorik ve bununla beraber pratik bilgilerinde verildiği “Aşık Olmak mı? Aşık Atmak mı?” eğitimi kaliteli ve sağlıklı ilişki kurabilmeyi ve ilişkinin aslında kalpte değil de beyinde nasıl başladığını tam anlamı ile öğrenmenizi amaçlamaktadır.
İnsanların kendini ve birbirlerini daha yakından tanımasını ve doğru anlamasını sağlamak amacıyla kendi aralarında daha sağlıklı ve bilinçli iletişim kurmalarına katkıda bulunarak, iletişimdeki olası çatışmaları önlemek, dolayısıyla ilişki kalitesindeki verimi arttırmak amaçlanmaktadır.

İlişkilerinizde aşık atmak mı istersiniz aşık olmak mı?
Neler öğreneceksiniz?

Özel yaşamınızda ilişki kurduğunuz herkesle daha iyi bir iletişim içinde olacaksınız. Özellikle duygusal bağ kavramı kurduğunuz özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde doğru partneri seçmeyi öğreneceksiniz.
– İletişim yeteneğiniz güçlenecek,
– Özel yaşam da daha başarılı ilişkiler kurabileceksiniz,
– İlişkilerde mental enerji ve zamandan tasarruf sağlayacak,
– Karşı cinsi daha doğru anlayabileceksiniz,
– Duyguların ortaya çıkışındaki nedenselliği belirleyen siz olacaksınız.

Fatih Altınağaç

Eğitimin konu başlıkları:

İlk Oturum:
– Freud dönemleri üzerinden insan ilişkiler
– Anne tutumuna göre çocuğun gelecekteki özellikleri nasıl değişir?
– Oedipus kompleksi ve ilişkilere etkisi nedir?
– Elektra kompleksi ve ilişkilere etkisi nedir?
– Neden Anne ve Babamıza Benzeriz? Bu benzerliğin ilişkilere etkisi nedir?
– Nesne İlişkisi Nedir?
– Nesne ilişkisi olumsuz gelişirse süreç nasıl devam eder?
– Aktarım ilişkisi nedir? İlişkilere etkisi nelerdir?
– Bağlanma çeşitleri nedir?

İkinci Oturum:
– Aşk nedir?
– Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?
– VTA nedir?
– Aşkın tehlikeleri nelerdir?
– Aşk beyinde nasıl oluşur ve etkileşim nasıl ilerler?

Eğitim Süresi: 4 Saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.

– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

MENTORUN DİĞER ATÖLYE EĞİTİMLERİNE GÖRMEK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.