“Çarşamba Konferansları” 18 Nisan’da başlıyor!

Türkiye İtibar Akademisi’nden
Bursa iş dünyasına yeni hizmet

Bursa İtibar Endeksi’ni Bursa iş dünyasına kazandıran İstanbul merkezli Türkiye İtibar Akademisi’nin “Çarşamba Konferansları”nın ilki 18 Nisan’da başlıyor. İş dünyasında “Medya İlişkileri Yönetimi” konusunun ele alınacağı ilk konferansın konuşmacısı gazeteci ve iletişim danışmanı Mustafa Şapçı…

İş dünyası profesyonellerinin bireysel gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenecek konferanslara katılım 25 kişi ile sınırlı olacak ve tamamen ücretsiz olacak.

İtibar yönetimi, algı yönetimi, marka yönetimi, iletişim yönetimi, pazarlama, satış teknikleri, liderlik, kriz yönetimi, ikna, medya ile ilişkiler, sorun çözme ve kurumsallaşma gibi pek çok farklı alanda konunun uzmanlarının konuşmacı olarak katılacağı konferansların ilkinde medya ve iletişim danışmanlığı alanının tanınmış isimlerinden Mustafa Şapçı yer alacak.

“Katılımcılar, konunun uzmanları ile birebir etkileşimde olacak”

İş dünyası profesyonellerinin gelişimlerine katkı sağlamanın en önemli misyonlarından biri olduğunu belirten Türkiye İtibar Akademisi Başkanı Ertan Acar, “Kurumsal sosyal sorumluluk ekseninde başlatacağımız “Çarşamba Konferansları” yıllardır İstanbul’da sürdürdüğümüz ve bugüne kadar iş dünyası karar vericilerinin mesleki gelişimlerine katkı sağlayan konferansların, Bursa’da gerçekleştirilecek birer örneği olacak. Katılımı 25 kişi ile sınırlı tutmamızdaki temel amaç ise; katılımcıların konferansı veren konunun uzmanlarıyla birebir etkileşimini en üst seviyede tutmak. Bu sayede etkinliğin daha verimli olmasını amaçlıyoruz. Çarşamba Konferansları’ndan Bursa iş dünyası profesyonellerinin maksimum seviyede yararlanmasını umut ediyoruz” dedi.

Önceliği müracaat sırası belirleyecek

Türkiye İtibar Akademisi Bursa Ofisi’nde gerçekleşecek konferanslar tamamen ücretsiz olup, katılımcılara İtibar Akademisi sertifikaları da takdim edilecek. Katılım sayısının 25 kişi ile sınırlı tutulduğu konferanslarda, önceliği müracaat sırası belirleyecek.

Kayıt olmak için lütfen buraya tıklayınız…