Bu eğitime neden katılmalıyım?
Bu atölye çalışması üst düzey karar vericilerde  (Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Murahhas Aza, Yönetim Kurulu Üyesi, CEO, CMO, Genel Müdür  ve Genel Müdür Yardımcısı, İhracat Müdürü, Satış Müdürü, Pazarlama Müdürü,İletişim Müdürü, Reklam Müdürü, İş Geliştirme Müdürü); Markalaşarak aynı ürünü yurt içinde ve dışına daha yüksek fiyatla satmak, küresel markayaratmak, markanın algısını doğru yönetmek konularında farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır. Katılımcılar seminerde; iletişim faaliyetleri ve fuar katılımları dışında neler yaparlarsa satışları hem artar hem de daha karlı olur? Sorusunun cevabını bulacaklar ve küresel marka yaratma sürecinin adımlarını öğreneceklerdir. Seminerde dünyadan ve Türkiye’den başarılı ihracat vakalarına da yerverilecektir.

Ömer Şengüler

Eğitimin konu başlıkları;
– Marka Değeri Neden Önemlidir?
– Pazarlama – Satış İlişkisi
– Pazarlama Reklam İlişkisi
– Marka Ağacı
– Konumlandırma,
– Araştırmalar,
– Segmantasyon,
– Strateji,
– Markaadı,
– Logo,
– Motto,
– Markahikayesi,
– CRM-CEM-CVM-CLM,
– B2B ve B2C farkı,
– Turquality ve Bakanlık Teşvikleri,
– Küresel Markalaşmada Hedef- Strateji-Taktik İlişkisi Nasıl Olmalıdır?

Eğitim Süresi: 4 saat
Eğitime Katılım Ücreti: 960 TL KDV DAHİL
– Katılım ücretini “Havale” veya “Kredi Kartı” ile ödeyebilirsiniz.
– Eğitime ödemesine yaptırarak kayıt yaptıran katılımcılar, eğitim saatinden üç gün (72 saat) öncesine kadar müracaat ederek kayıt iptali yaptırabilirler. Ödemesi yapılan kaydın katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödeme yaptığı bedelin yüzde 50’si (% 50) iade edilir.
– Türkiye İtibar Akademisi mücbir nedenler dahil olmak üzere gerekçe göstermeksizin eğitimi iptal edebilir. Eğitimin Türkiye İtibar Akademisi tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcının yatırmış olduğu ücret, iptal tarihini takiben üç iş günü içinde tam ve eksiksiz olarak geri iade edilir.
– Atölye veya eğitim çalışmasının yapılacağı yerin teknik koşulları ve diğer olanakları dikkate alınarak Türkiye İtibar Akademisi atölye ya da eğitim çalışmasının yapılacağını ilan ettiği yeri katılımcılardan onay almaksızın değiştirebilir. Yer değişikliği yapıldığı durumlarda Türkiye İtibar Akademisi, kayıt sırasında bildirdiği GSM ve mail adreslerinden yeni yer bilgisini bildirir.   

KATILIMCILARA TÜRKİYE İTİBAR AKADEMİSİ KATILIM SERTİFİKASI VERİLECEKTİR

NOT: Kabul edilecek katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır…

BU EĞİTİME KATILMAK İSTİYORUM

 

Ayrıntılı bilgi için: 0212 272 51 51

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.