Pandemi süreci markanızın itibarını ne kadar etkiledi?

Yaşanan pandemi süreci ile alt üst olan sadece günlük yaşam olmadı. Üretim durdu, fabrikalar kapandı, ofisler eve taşındı. Tüm bu yaşananlar şirketlerin ekonomik değerleri kadar itibarlarını da etkiledi. İşte, tam da bu noktada öne çıkan unsur şirketlerin itibarını ne kadar korudukları.

Bu sorunun cevabı şirket için yapılacak i-klinik çalışmasında veriliyor.

İ-klinik nedir?

“i-klinik”, İtibar Group bünyesinde faaliyet gösteren İtibar Akademisi tarafından geliştirilen, kurumsallaşmış ya da kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirket ve kurumların marka, halkla ilişkiler, iç iletişim, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi, lider iletişimi, bayi ve tedarikçi iletişimi, sosyal medya ve medya ilişkileri, müşteri iletişimi, CRM, reklam, ilan ve medya satın alma çalışmalarının söz konusu şirketlerin ya da markaların iş hedeflerine ulaşmada katkı sağlayıp sağlamadığının uluslararası standartlar ekseninde denetlenmesi ve raporlanması hizmetlerini kapsayan kapsamlı ve periyodik odit çalışmasıdır.

Markasını, itibarını, kurumsal iletişimini ve reklam çalışmalarını kendi kurum içindeki yapı ya da departmanları aracılığıyla yürüten ya da hali hazırda bir halkla ilişkiler (PR), sosyal medya ve reklam ajanslarından hizmet satın almış ya da almakta alan ve aldığı hizmetlerden memnun, ancak uygulanan proje, iletişim ve reklam çalışmaların sonuçlarının  ölçümlenmesi noktasında desteğe gereksinim duyan tüm marka ve şirketler “i-klinik” hizmetinden yararlanabilir.

İ-klinik zamanı boşa harcamanızı engeller

“i-klinik” sayesinde kurum ve markalar iletişim, algı ve itibarlarını yönetirken, patinaj yapmaz, boşa kürek çekmez, zaman ve para kaybetmezler. Bu sayede sonuçları fayda ekseninde ölçümlenebilir iletişim, reklam, marka ve itibar yönetimi çalışmalarını hayata geçirme fırsatı bulurlar.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle temasa geçin…

info@itibarakademisi.com / 0212 272 51 51 / 0549 417 31 35