Beykoz Üniversitesi ile Türkiye İtibar Akademisi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Akademimiz ile Beykoz Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmza töreninde Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman ve Türkiye İtibar Akademisi Başkanı Ertan Acar, İtibar Akademisi Başkan Yardımcısı Özüm Acar, İtibar Akademisi Genel Direktörü Rıdvan Tozlu, İtibar Akademisi Direktör Yardımcısı Arlin Tavit, İtibar Akademisi Finans Direktörü Batıkan Koca ile İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Alçın hazır bulundu.

24 Mart Perşembe Günü Rektörlük Yerleşkesinde imzalanan protokol ile Türkiye İtibar Akademisi, hayata geçirdiği endekslere ait hazırladığı araştırma raporlarını, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi başta olmak üzere Beykoz Üniversitesi ile paylaşacak. Bunun yanı sıra imzalanan protokol çerçevesinde Beykoz Üniversitesi her yıl Türkiye İtibar Akademisi’nin endeks çalışmalarında dereceye giren kurumlar için düzenlenecek ödül törenlerine de ev sahipliği yapacak.

Toplantıya katılan Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman ve İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Alçın’a teşekkür ederiz.