OĞUZ AKYILDIZ KİMDİR?
İstanbul’da dünyaya gelen ve tam bir matematik tutkunu olan Oğuz Akyıldız, Saint Benoit Fransız Lisesi, ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme iktisadı Enstütüsü Sertifika Programı eğitimi ile İstanbul Üniversitesi İşletme Finansmanı ve Koç Üniversitesi ENBA masterlarını tamamladı. İş hayatına 1993 yılında Yapıtes Ltd.Şti’de Satış ve Proje Sorumlusu olarak başladı.

1996 ve 2004 yılları arasında Aygaz A.Ş’de Satış Sorumlusu, ardından 2004-2007 yılları arasında da Pazarlama Müdürü olarak  görev yaptı. 2008 yılında Tadım Gıda AŞ’de Pazarlama Müdürü, 2011 yılında Türk Petrol A.Ş.’de Pazarlama Direktörü olarak çalıştı.

20 yıllık profesyonel yaşımanın ardından amacının öncelikle gençlere ve çocuklara, sonra da ihtiyacı olabilecek herkese, bu dünyanın bizlere öğretilenden farklı bir yer olduğunu hatırlatmak olduğunu keşfetti. Bunun için önemli iki yardımcısının NLP bazlı Erickson Yaşam Koçluğu ve Transformal Nefes Terapisi’ olduğuna karar verdi.

Akyıldız, NLP, Öğrenci Koçluğu, Meditasyon, Transformal Nefes Koluğu, Nefes Eğitmenliği, Temel ve İleri Theta Healing Programları, Reiki konularında pek çok eğitim aldı. 2012 yılında NLP ve Öğrenci Koçluğu eğitimleri vermeye başladı. Yaşam Koçu ve Nefes Terapistliği yapan Oğuz Akyıldız, bireylerin özgürce iç dünyalarındaki zenginliklerini keşfederek ifade etmelerini salamaları yönünde çaba sarfeden çocuklara ve gençlere odaklanmış kişisel gelişim uzmanlığı yapmaktadır. Akyıldız, ileri seviyede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

PLANLANMIŞ EĞİTİMLERİ