Müşteri İlişkileri Yönetimi Uzmanlığı

Müşteri ilişkileri yönetimi, bir işletmenin bütün bölümlerini ilgilendiren, müşterilerle ortaklık kurarak ürün ve/veya hizmetin tasarımından satışı ve satış sonrasına  kadar olan tüm alanlarda karar alma sürecinde iletişimin ve geri bildirimin yoğun olarak kullanıldığı, işletme vizyonu ve amaçlarını, müşteri çıkarlarını aynı anda koruyarak ve optimize ederek işletme performansını,müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırmaya yönelik bir yönetim felsefesidir. Bu eğitim çalışması şirket yönetici ve yönetici adaylarına müşteri ilişkileri yönetiminin işletmelere sağlayacağı faydayı ve işikilerin nasılyönetileceğini her yönü ile sunmaktadır.

Eğitimin Başlıkları:

– Müşteri ilişkileri kavramı ve önemi

– Müşteri ilişkileri yönetiminin temel amaçları

– Müşteri ilişkileri yönetiminin ortaya çıkma sebepleri

– Müşteri ilişkilerinin uygulama aşamaları

– Müşteri ilişkilerinin işletmelere sağladığı faydalar

– Müşteri temas noktası kavramı

– Doğru müşteri tespiti

– Müşteri sadakati ve işletmeler için önemi

Neden bu eğitime katılmalısınız?

Programın katılımcıları, müşteri ilşkilerini doğru kurmanın işletmeye sağlayacağı faydalar ve bu konunda atacağı adımlar konusunda derinlemesine bilgi sahibi olmaktadır.

Eğitim Süreci:

Eğitim programı, uzaktan eğitim (Zoom ortamında çevrimiçi eğitim) formatında hazırlanmıştır. Tüm müfredat, etkileşimli eğitimden (e-eğitim) oluşmaktadır. Eğitimlere katılım ilan edilen gün ve saatler ile sınırlıdır. Katılımcılar internete bağlı olduğu tüm cihazlardan (tablet, telefon ve bilgisayar vs.) eğitimi takip edebilir. Bu sertifika programı, toplamda 4 saatlik çevrimiçi eğitim müfredatının tamamını kapsamaktadır.

Kimler Katılabilir?

  • Orta ve üst düzey yöneticiler,
  • Beyaz yakalı çalışanlar,
  • Kirz yönetimi konusunda derinlemesine bilgi edinmek isteyenler,
  • Halkla ilişkiler, yönetim bilimleri ve pazarlama alanında kariyer hedefleyenler,
  • Kriz yönetimi konusunun öneminin farkında olan ancak nasıl ölçümlenip, yönetileceği konusunda teorik ve pratiğin bir arada verildiği kaynakları bulmakta zorlanan profesyoneller.

Nasıl Satın Alabilirim?

Satın Al butonuna tıklayarak, açılan formu doldurduktan sonra eğitim danışmanlarımız belirttiğiniz GSM telefonunuzdan sizinle temasa geçecek. Kredi kartı ya da EFT yöntemi ile ödeme işleminizi tamamlandıktan sonra. Kontenjan yeterliliği sağlanması durumunda. Danışmanlarımızın ileteceği tarihte eğitime katılabileceksiniz. Eğitim tamamlandıktan sonra katılım sertifikanız size e-posta aracılığı ile iletilecektir.

EĞİTMEN: Arlin Tavit – Türkiye İtibar Direktör Yardımcısı

EĞİTİM TARİHİ: Kontenjan yeterliliği sağlandığında tarih duyurulacaktır

PROGRAM KATILIM ÜCRETİ: 890 TL + KDV

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.