İLTER ÖZTÜRK KİMDİR?
1984 Yılında İstanbul Üsküdar’da doğan llter Öztürk, Balıkesir Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Üniversite yıllarıyla birlikte eğitim ve organizasyon alanlarında proje üretmeye başlayan Öztürk, bu dönemde 50 ye yakın organizasyonun gerçekleşmesinde büyük görevler almıştır.

Üniversite yıllarında başladığı aktif iş hayatına mezuniyeti sonrasında profesyonel anlamda Türkiye’nin önde gelen fuar organizasyon şirketleri arasında yer alan İSTexpo Fuar Hizmetlerinde başlayan Öztürk, burada edindiği organizasyon ve etkinlik yönetimi becerilerinin üzerine farklı bir sektör deneyimi katmak için Albaraka Türk Katılım Bankası Bireysel Pazarlama Müdürlüğü’nde Şube Portföy Sorumlusu olarak görev almıştır.

Bankacılık ve organizasyon becerilerinin eşliğinde profesyonel iş hayatına devam eden İlter Öztürk, bilgiyi insanlarla paylaşma kutsallığından yola çıkarak uzun bir süre uluslararası ve ulusal eğitim kuruluşlarından çeşitli eğitimler alarak eğitmenlik ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Bir taraftan profesyonel çalışmalarına devam eden Öztürk, diğer taraftanda eğitmenlik alanında yeni bir kariyer yolcuğuna başlamıştır. Yaklaşık 6 yıldır freelance olarak eğitmenlik ve danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir. TÜGVA Türkiye Gençlik Vakfı, Türkiye Kars Ardahan Iğdır Vakfı, İstanbul Ticaret Odası Gençlik Meclisi başta olmak üzere bir çok sivil toplum kuruluşun da aktif olarak görev almaktadır.

Yoldaki Adam adıyla da gezi ve eğitim yazıları yazmaya devam etmektedir. 24 Haziran 2018 Seçimlerinde Siyaset Koçu & Milletvekili Aday Danışmanlığı görevini gerçekleştiren Öztürk, bugüne kadar online ve açık eğitimler olmak üzere 2000’e yakın katılımcıya eğitim vermiştir.

PLANLANMIŞ EĞİTİMLERİ

MENTÖRÜMÜZÜN EĞİTİM TAKVİMİ PLANLANMAKTADIR